Aldersbestemte lag – kontaktpersoner

TRENARAR BJØRNAR HÅNDBALL BARNE- OG UNGDOMS-GRUPPEN 2015-2016
Serie Lag (født) Funksjon Etternavn Fornavn Tel mob epost-adresse
G7 1 G7(08) Rød Trener Karl-Erik Hordnes   97562365 karlerikh@hotmail.com
    Trener Terese Hanstensen   95838803 thehal@hotmail.com
    Lagleder Siri Olsen   95081418 siriao@imr.no
    Miljøkontakt Ingrid Tenden Vie   90069198 itenden@hotmail.com
    Miljøkontakt Line Bjorøy   98636403 linemcbjor@hotmail.com
    Trener Linda Landro   97769633 linda@arnajordsortering.no
G7 2 G7(08) Blå Lagleder/trener Garnes Thomas 95260602 garnes.thomas@gmail.com
    Lagleder Ida Garnes 46959188 garnes.ida@gmail.com
    Trener Garnes Anders 922 20 055 anders@wikholm.no
    Trener Dale Anders 97149963 anders.dale@mxsport.as
    Trener Romslo Jens Erik 98676648 jensromslo@gmail.com
    Trener Brattabø Lars Olav 48076686 lbrattab@gmail.com
    Trener Stenerud Hans Kristian 46822521 hans.stenerud@vegvesen.no
    Trener Mjelde Jørn Frode 95423781 jfmutd@online.no
    Miljøkontakt Åsheim Kristine 47883758 kristine_asheim@hotmail.com
G7 3 G7(08) YA Lagleder Johannessen Kjell-Andre 952 66 821 kjell-andre.johannessen@no.kcadutag.com
    Trener Rojas Michelle 97043772 misseline22@hotmail.com
    Trener Kalvik Svein Johan 900 71 917 sjkalvik@gmail.com
    Miljøkontakt Sælen Cecilie 971 88 547 cecilie.salen@gmail.com
G8 1 G8(07) Rød Trener Matre Stian 90509137 stimatre@online.no
    Trener Vader Peter 99207021 pvader@broadpark.no
    Trener Olafsson Jon B   nonni78@hotmail.com
    Trener Rystad Tommy 92618492 trystad@hotmail.com
    Miljøkontakt Spord Anette M 97068423 anette.mjorlaug@spord.com
    Miljøkontakt Murud Agnes Bakke 99154367 agnesmurud@hotmail.com
G8 2 G8(07) Blå Lagleder Olsen Erik 91307478 erik@v-d.no
    Trener Djønne Janne 92237971 jannechristin77@hotmail.com
    Trener Folkestad Anita 99474666 anita.folkestad@hotmail.com
    Trener Pedersen Sara 92654162 sarapede@online.no
    Trener Stokke Geir 93088688 geir.stokke@tco.no
    Trener Takvam Svein Morten   svein.morten.takvam@nettstar.no
    Trener Tvedt Øyvind   tvedt@fanaglass.no
    Miljøkontakt Oen Ina 92451262 inaoen@hotmail.com
G8 3 G8(07) YA Lagleder Viken Hildegunn   hiviken@gmail.com
    Trener Brandsdal Thor 40490466 thor_brandsdal@praxair.com
    Trener Nguen Tuan 95527767 dontuan75@hotmail.com
G9 1 G9(06) Rød Lagleder Hollekve Sigve 41021414 sigve@hollekve.no
    Trener Håpoldøy Tommy 92029057 tommy@bub.no
    Miljøkontakt Rydland Christine-Eknes 48198119 ceknes@hotmail.com
    Miljøkontakt Ann-Kristin B Akselberg 47413213 akberge_2@hotmail.com
G9 2 G9(06) Blå Lagleder Langesæter Maria Hauso 90524081 maria.langeseter@gmail.com
    Trener Reigstad Ronny 94834994 ronny.reigstad@thunestvedt.no
    Trener Amundsen Stig 95362703 stig.amundsen@dnb.no
    Trener Stokke Geir 93088688 geir.stokke@tco.no
    Trener Langesæter Maria 90524081 maria.langeseter@gmail.com
    Miljøkontakt Bremnes Terje 91858317 tebremne@online.no
G10 1 G10(05) Lagleder Holm Kjetil 96509690 fpvest@gmail.com
    Miljøkontakt Baklien Elisabet Livden 48094299 elisabeth.livden.baklien@gmail.com
    Lagleder Brattabø Kjersti Iversen 95913395 kjerstiiversen@hotmail.com
    Trener Pedersen Kenneth   kenneth.pedersen@aviator.eu
    Trener Takvam Svein Morten 48219324 svein.morten.takvam@nettstar.as
    Trener Bakervik Thomas 90581401 thobaker@online.no
    Trener Veseth Tore 99005665 annenes5@online.no
G11 1&2&3 G11(04) Lagleder/Trener Wik Andre 990 99 452 andrewik@hotmail.com
    Lagleder/Miljøk Oen Ina 924 51 262 inaoen@hotmail.com
    Trener Oen Kenneth 41216278 keoen@online.no
    Trener Venheim Monica 954 91 944  Monica.venheim@gmail.com
    Trener Johannessen Frode 915 43 210 Frodeboy@hotmail.com
    Trener Spord Vidar 905 21 799 vidar@spord.com
    Trener Skjodal Thor 932 80 119 thorskjoldal@live.no
G12 1&2 G12 (03) Lagleder Engelsen Rune 99010346 rune.engelsen@rieberson.no
    Trener Holm Kjetil 96509690 fpvest@gmail.com
    Miljøkontakt Finnerud Nina   nina-finnerud@hotmail.com
    Miljøkontakt Iversen Jarle 93042924 iversj@online.no
G13 1 G13 (02) Lagleder Garnes Nils Magne 99327532 nmgarnes@online.no
    Trener Holmaas Ole 411 03 000 holmaaso@online.no
    Trener Gunnarskog Brynjar 90996070 brynjar@leadexo.com
    Miljøkontakt Garnes Toril Moe 48069171 toril.garnes@bkkfiber.no
G13 2 G13(03) Lagleder Engelsen Rune 99010346 rune.engelsen@rieberson.no
    Trener Holm Kjetil 96509690 fpvest@gmail.com
    Miljøkontakt Finnerud Nina   nina-finnerud@hotmail.com
    Miljøkontakt Iversen Jarle 93042924 iversj@online.no
G14 1 G14 (01) Lagleiar Dahl Anders 48118341 anders.dahl@aff.no
    Lagleiar Mjelstad Geir-Åge 99545739 geir-age.mjelstad@dnb.no
    Trener Evensen Tore 41625535 tore.evensen@bkk.no
    Trener Ånensen Rolf Henning 90551682 rolf_henning@hotmail.com
    Miljøkontakt Selsvik Trude 45435066 trudejs@gamil.com
G15 1&2 G15 (00) Trener Kvamme Arild 48162510 arild.kvamme@bergen.kommune.no
    Trener Eliassen Jan-Andre 99523334 jan.andre.eliassen@bkkfiber.no
    Miljøkontakt Laila Hasti Rutle 48147627 laila.hasti.rutle@statoil.com
    Miljøkontakt Garnes Karianne Ekeber 40488490 kari-eke@online.no
G18 1 G18 (98) Trener Arntzen Jørn 97688525 joern@bjornar.no
  Årstad/Bjørnar Miljøkontakt Jacobsen Ove 91307341 Ove.Jacobsen@bt.no
H2 & 3 Herrelag Trener Arntzen Jørn 97688525 joern@bjornar.no
    Ass.trener        
    Arr.ansvarlig Økland Kjetil 92034640 kjetil@stil-kontor.no
J7 1 J7(08) Rød Lagleder/trener Endre Elsaas   93 24 25 96 endre@elsaas.org
    Trener Kristoffer Sæle   976 44 335 k.saele@live.no
    Trener Erik Træland   980 88 820 etraland@online.no
    Trener Hege Camilla Fonnes   905 11 412 grrl_86@hotmail.com
    Miljøkontakt Ingrid Alvsaker Nordbø   906 94 308 ina-no@online.no
    Miljøkontakt Bjørn Andersen   938 39 407 bioandersen@gmail.com
J7 2 J7(08) Blå Lagleder/trener Froestad Runar 982 52 239 runar.froestad@hotmail.com
      Heggem Therese 95945600 therese.heggem@hotmail.com
      Stavenes Robert 95234203 robert.stavenes@dnbeiendom.no
      Horn John Kenneth 93029206 johnkennethhorn@hotmail.com
      Tverlid Anette 98644418  
    Miljøkontakt Tina Rønhovde 5260 Indre Arna 95735640 tina.ronhovde@gmail.com
      Garnes Linda 95215831 lindagarnes@hotmail.com
J7 3 J7 (08) YA Lagleder/trener Jane Christensen   92460506 jane_ch79@hotmail.com
    Trener Silje Hansen   90842990 siljehans80@hotmail.com
    Miljøkontakt Kristian Reksten     kreksten@gmail.com
J8 1 J8(07) Rød Trener Fadnes Siv   siviha@yahoo.no
    Miljøkontakt Folland Mali   malifolland@live.no
J8 2 J8(07) Blå Lagleder Kåre Sundland 94288800 ks@firstit.no
    Trener Hansen Frode 97005264 frodehansen74@bkkfiber.no
    Trener Lekven Siv 95116151 sl@astrea.no
    Trener Heggertveit Anita 47668620 ani-lheg@online.no
    Miljøkontakt Tveranger Jan Tore 98228863 jan.tore.tveranger@gmail.com
    Miljøkontakt Thomassen Tore 99212360 Rht.tt@online.no
J8 3 J8(07) YA Lagleder Hosøy Stine 41445882 stinejmh@hotmail.com
    Trener Rivemes Lene 93227521 les@geosurvey.no
J9 1 J9(06) Rød Lagleder/trener Storum Astrid   astridrstorum@gmail.com
    Trener Brudvik Erik   brudvik.erik@gmail.com
    Trener Johansen Joachim   joachim.johansen@tahoo.com
    Trener Petterson Linn   lipe79@hotmail.com
    Miljøkontakt Sæbø Silje   silje.sebo@gmail.com
J9 2 J9(06) Blå Trener Djønne Janne Hansen 92237971 jannechristin77@hotmail.com
    Trener Svendheim Linn 994 35 641 linn-skj@online.no
    Trener Baartvedt Rune 45470417 r.baartv@online.no
    Trener Dahl Monika 93236125 monika.dahl@bergen.kommune.no
    Trener Dahl Anders 48118341 anders.dahl@right.com
    Trener Kvamme Asle og Linda 46936902 linda_kvamme@hotmail.com
    Miljøkontakt Nesøy Anette M 93449133 anette-nesoey@hotmail.com
J10 1 J10(05) Rød Lagleder/Trener Fadnes Siv   siviha@yahoo.no
    Trener Segbø Even 91751669 ev-segb@online.no
    Trener Sandvik Ronny   ronny@kinsarvik.no
    Miljøkontakt Tunestveit Alice 47010225 alice.tunestveit@bufetat.no
J10 2 J10(05) Blå Lagleder Levordsen Martin   j2005@levordsen.no
    Trener Hårvik Kenneth   kenneth.harvik@rolls-royce.com
    Miljøkontakt Ellingsen Roger   rellin@online.no
    Trener Rødland Therese   k.rodl@hotmail.com
J11 1 J11(04) Lagleder Berge Renate V 92808092 renateberge@hotmail.com
    Trener Bjørvik Linda 97769633 linda@arnajordsortering.no
    Miljøkontakt Vestrheim Elin 41202461 elin.vestrheim@gmail.com
J12 1&2 J12 (03) Lagleder/Trener Wik Andre L 990 99 452 andrewik@hotmail.com
    Trener Iversen Hege Frantzen 98405659 hegeivs69@gmail.com
    Trener Hansen Frode 97005264 frodehansen74@bkkfiber.no
    Trener Silden Torkild    
    Miljøkontakt Hansen Trude 91706043 t.kalland@hotmail.com
J13 1 J13(02) Trener Sandtorv-Fitje June Christine 47280132 sandtorvfitje@gmail.com
    Miljøkontakt Ibsen Margrethe 47712062 mibs@statoil.com
J15 J15 (00) Trener hb Davidsen-Raa Robert 99256417 Robert.davidsen.raa@bos.no
    Miljøkontakt Nielsen Marianne L   ma.lyngbo@gmail.com
    Miljøkontakt Moldekleiv Vibeke 95415907 vibekemo@broadpark.no
J16 1&2 J16(99) Trener Haldorsen Øystein 41408886 wolverhaldorsen@hotmail.com
    Miljøkontakt Ågotnes Mariann 95928039 mariann@agotnes.com
K2&K4 Damelag Trener Holm Kjetil 96509690 fpvest@gmail.com
    Miljøkontakt Solberg Berit 48296774 beritsolberg@hotmail.com
    Sport Rolland Tor Erik 95158822 tor.rolland@gmail.com
    Ass.trener Heggem Therese 959 45 600 therese.heggem@hotmail.com
    Oppmann Mjelde Gunnar 47324632 gu-mjeld@online.no
K6   Miljøkontakt Haukeland Renate 90165865 renate.haukeland@bt.no
HU-Lag   Trener Dyregrov Gerd 41087101 gerd.dyregrov@bkkfiber.no
    Trener Rosenvinge Monica 41652041 monicarosenvinge@hotmail.com