IL Bjørnar

Organisasjonskart

Hovedstyret i Idrettslaget Bjørnar er organisatorisk overordnet Bjørnarhallen og Bjørnar Håndball. I Hovedstyret sitter to valgte representanter, to representanter for Bjørnar Håndball, to fra Arna-Bjørnar Fotball, og en fra Bjørnarhallen.

Hovedstyret

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Erlend Vågane 92298430 verlend@yahoo.com
Kasserer Rannveig Wallevik
Leder Håndball Gaute Gunnarskog 97554374 gaute.gunnarskog@bkkfiber.no
Leder Ungdom Håndball Jan-Andre Eliassen 45393409 jaeli@broadpark.no
Leder Fotball Geir Åge Mjelstad
Leder Barnegruppe Fotball
Leder Bjørnarhallen

Håndballstyret

Funksjon Navn Telefon E-post
Styreleder Gaute Gunnarskog 97554374 gaute.gunnarskog@bkkfiber.no
Nestleder Magne Juuhl 46932238 magne.juuhl@gmail.com
Leder Herrer Magne Juuhl 46932238 magne.juuhl@gmail.com
Leder Ungdom Jan-Andre Eliassen 45393409 jaeli@broadpark.no
Leder Barn Erik Olsen 91307478 erik@v-d.no
Leder Damer Berit Solberg 48296774 beritsolberg@hotmail.com
Informasjon Lars Berntsen 99757795 lars.berntsen@hfk.no

Ungdomsgruppen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Jan-Andre Eliassen 45393409 jaeli @broadpark.no
Håndballskole Anders Dahl 48118341 anders.dahl@aff.com
Sekretær Laila Rutle   laila.hasti.rutle@statoil.com
Materialforvalter Hilde Iversen 45245102 aaseiversen@online.no

Barnegruppen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Erik Olsen 91307478 erik@v-d.no
Aktivitetsansvarlig Svein Arne Myklebust 41192479 samykl@online.no
Informasjon Kåre Sundland 94288800 ks@firstit.no
Materialforvalter Erik Olsen 91307478 erik@v-d.no

Kvinnegruppen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Berit Solberg 48296774 beritsolberg@hotmail.com
Sport  Tor Erik Rolland  95158822 tor.rolland@gmail.com
Oppmann Gunnar Mjelde 977 80 933 gu-mjeld@online.no

Herregruppen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Magne Juuhl 46932238 magne.juuhl@gmail.com
Sport Øyvind Sivertsen 94309700 oivsiv88@Hotmail.com
Arrangement Kjetil Økland 92034640 kjetil@stil-kontor.no
Marked/Informasjon Ivar Borhaug Salbu 40013959 isalbu@gmail.com
Materialforvalter Liv Randi Lund 47026276 hel-lu@online.no
Økonomi Magne Juuhl 46392238 magne.juuhl@gmail.com
Representant fra G1998 Ove Jacobsen 91307341 Ove.Jacobsen@bt.no

Vårspretten-komitéen

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Svein Arne Myklebust 41192479 samykl@online.no
Billett, Økonomi Hilde Iversen 45245102 aaseiversen@online.no
10- og 11-årsturnering Arild Eliassen 90882216 Arild.eliassen@bergen.kommune.no
Minihåndball Wibeche Thunes    
Mannskap, Web Erlend Vågane 922 98 430 verlend@yahoo.com

Ansatte og trenere

Funksjon Navn Telefon E-post
Daglig leder John Halvor Sæle 55256088 John.halvor@bjornar.no
Hovedtrener Kvinner Kjetil Holm 95010275 fpvest@gmail.com
Hovedtrener Herrer Jørn Arntzen 97688525 joern@bjornar.no

Valgkomitén

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Tor Erik Rolland  95158822  tor.rolland@gmail.com
Medlem Ubesatt
Medlem Ubesatt

Hallstyret

Funksjon Navn Telefon E-post
Leder Svein Ove Espeland 48 260 364 svein.espeland@sandvik.com
Styremedlem Øystein Haldorsen 414 08 886 wolverhaldorsen@hotmail.com
Styremedlem Cato Haugland 414 17 629 chaugl@broadpark.no
Styremedlem Anders Dale 97149963 anders.dale@mxsport.as
Styremedlem Astrid Hjellbakk 95119753 kvamstoe@online.no
Vaktmester John Halvor Sæle 91715459 post@bjornar.no