Bjørnar Håndball inviterer til

Loppemarked

20.–21. juni

Sett av 20. og 21. juni til å jakte etter skatter i Bjørnarhallen. Vi gjentar suksessen fra i fjor og fyller hallen med lopper, gjenbruk og gode funn.

Loppemarked handler om mer enn å gjøre et godt kjøp. Det handler også om å gi ting nytt liv, bruke ressursene våre bedre og gjøre noe bra for miljøet. Kanskje finner du akkurat det du ikke visste at du trengte?

Har du lopper du ønsker å gi videre, tar vi gjerne imot. Lopper kan leveres i Bjørnarhallen alle dager etter klokken 15:00. Ta kontakt med hallvakt når du kommer, så får du hjelp til hvor det skal settes.

Vi tar imot hele, rene og brukbare ting som andre kan få glede av. Tusen takk til alle som bidrar med lopper og til alle som kommer innom loppemarkedet.

Når 20.–21. juni 10:00–15:00 begge dager
Hvor Bjørnarhallen Øvre Seimsmark 70
5264 Bergen
Levering Alle dager etter kl. 15:00

Ved levering: ta kontakt med hallvakt i Bjørnarhallen.